Nové řady rotačních 
víceotáčkových absolutních snímačů F58 s optickým snímáním

Portfolio produktů a specializace v oblasti průmyslu

Kübler Sendix F58 - nové řady absolutních víceotáčkových rotačních snímačů s optickým principem snímání


Tyto absolutní rotační enkodéry vycházejí z úspěšné řady F36, která obdržela několik odborných ocenění. Díky použité patentované Intelligent-Scan-Technology,  OptoASIC technologii a konstrukci Safety-Lock jsou vysoce spolehlivé, odolné a zároveň cenově dostupné. Vyrábějí se ve standardním provedení s přírubou průměru 58 mm, s plnou nebo dutou hřídelí, s vyvedeným kabelem nebo konektorem a rozlišením až 41 bitů, tzn. 17 bitů na jednu otáčku a 24 bitů na počet otáček. Kromě standardního rozhraní SSI nebo BiSS-C s frekvencí až 10 MHz jsou volitelně dostupné i modifikace s inkrementální stopou s rozlišením 2048 pulzů na otáčku. Rozsah pracovních teplot od -40° C do +85° C a krytí až IP67 podtrhuje přednosti těchto produktů. Díky svým parametrů a vysoké spolehlivosti jsou vhodné pro aplikace v průmyslu, automotive oblasti, pro leteckou a vojenskou techniku, laboratorní aplikace, lékařské přístroje, pro dopravní a stavební techniku apod.

Více informací naleznete v přehledu novinek.Senzory řady Sendix F36

Jednootáčkové a víceotáčkové absolutní rotační snímače v pouzdře 36 mm, rozhraní SSI, CANopen, rozlišení až 17 bitů na jednu otáčku a 24 bitů na počet otáček, odolné vůči magnetickému poli, bezpečné uložení ložisek Safety Lock, oceněná řada "Winner Golden Mousetrap Award 2009" a "MessTec & Sensor Masters Awards 2010"
Miniaturní
 Precizní
 Univerzální

Sendix F36 Golden Mousetrap 2009


Snímače Kübler Sendix SIL pro funkční bezpečnost
SIL encoders
bgsil
Na veletrhu SPS 2009, společnost Kübler představila další novinku v oblasti rotačních snímačů. Jedná se o inkrementální a absolutní rotační snímače řady Sendix SIL odpovídající požadavkům úrovně funkční bezpečnosti SIL3 podle norem DIN EN ISO 61800-5-2 a PLe dle DIN EN ISO 13849.
Vysoce odolné uložení ložis
ek SafetyLock, snímání pomocí OptoASIC obvodu, lité zinkové pouzdro - to jsou základní znaky oblíbených řad rotačních snímačů Kübler Sendix, které denně na pěti kontinentech světa dokazují zákazníkům vysokou spolehlivost a kvalitu produktů značky Kübler.
Na veletrhu SPS 2011 bylo představeno rozšíření sortimentu rotačních snímačů s certifikátem SIL3 o řady inkrementální Sendix 7014 SIL3+ATEX, absolutní jednootáčkový Sendix 7053 SIL3+ATEX a absolutní víceotáčkový Sendix 7063 SIL3+ATEX, které jsou navíc certifikovány i pro použití ve výbušném prostředí zón 1, 2, 21 a 22 v provozních teplotách od -40 °C do +60 °C.  

100 % spolehlivost
Robustní provedení
Dvě platformy snímání

Rychlá montáž & dlouhá životnost & tichý provoz
Kübler LM systém Toto jsou tři hlavní pilíře, na kterých je postaveno řešení pro spolehlivé a přesné snímání vertikální pozice kabiny nákladních nebo osobních výtahu - systém Kübler LM.
Toto řešení je vhodné pro nové aplikace i rekonstrukce starších výtahů v panelových domech a budovách až do výšky 120 m. Je dodáváno jako komplet včetně všech potřebných dílů a součástí dodávky může být i rotační snímač s půlzním výstupem, SSI rozhraním nebo provedení na sběrnici CANopen / CANlift .
Tichý provoz
Rychlá montáž
Vysoká životnost

Rotační snímače s certifikátem ATEX
ATEX snímače 7053/7063 Do prostředí s nebezpečím výbuchu zóny 1,2 a 21, 22 jsou určeny nové řady absolutních snímačů Kübler Sendix - jednootáčkové rotační snímače řady 7053 a víceotáčkové rotační snímače řady 7063: rozhraní SSI, rozlišení až 17 bitů na jednu otáčku a 12 bitů na počet otáček. Tyto rotační snímače jsou v odolném pouzdře, s bezpečným uložením ložisek Safety Lock, s rozsahem prac.teplot -40°C ... +60°C. Robustní provedení
Vysoké rozlišení
Made in Germany

Ekonomické řešení aplikací s velkou hřídelí
Magnetický systém RI50 / LI50 Pro aplikace, kde je k dispozici velmi málo prostoru pro instalaci snímače je nyní k dispozici inkrementální magnetický systém RI50 / LI50. Mezi další přednosti tohoto systému lze zařadit vysokou odolnost vůči vibracím, krytí IP67, indikace slabého signálu nebo překročení rychlosti. Kompaktní provedení
Odolné pouzdro
Snadná montáž
   Programovatelné čítače času nebo impulzů
Díky optimálnímu poměru cena/výkon a snadnému ovládání získávají nové programovatelné LCD čítače Kübler Codix 907 / 908 uplatnění v řadě aplikací, které bylo doposud nutné řešit pomocí menšího PLC apod. Jedná se o dvouvstupové čítače impulzů nebo času s předvolbou, maximální vstupní frekvencí 5 kHz, s 1 / 2 relé výstupy, napájením 10 ... 30 VDC nebo 230 VAC. Dodávají se s odpojitelnými svorkovnicemi a volitelně s podsvíceným displejem. Mezi typické aplikace lze zařadit počítání výrobků (s možností odečítání), odměřování délky materiálů při dělení, polohování rolet nebo pozic pohyblivých částí strojů, přesné měření času pracovních cyklů strojů nebo pracovních operací (např. pokovování, pečení apod.). Informace o cenách a dodacích podmínkách naleznete zde. Vysoká kvalita
 
Záruka 3 roky

Made in Germany
   Codix 560 - elegantní řešení pro Vaše aplikace

Displeje Codix 560

Nová generace čítače impulzů / času / tachometr s předvolbou v rozměru DIN 96x48, vstupy A a B, alfanumerický displej, automatický help, univerzální napájení, rychlé vstupy až 60 kHz. Nově jsou dostupné i s rozhraním RS232 nebo RS485.
 Inovativní
 Univerzální
 Ergonomický
 
 Čítač HR47 - spolehlivá klasika za příznivou cenu

Čítače HR47

Nová řada elektromechanických čítačů času / motohodin, vysoká odolnost vůči vibracím, rozsah pracovních teplot až -25°C ... +80°C, pracovní napětí 10 ... 80 VDC / 100 ... 130 VAC / 187 ...264 VAC

Robustní
 Spolehlivý
 Made in Germany

 Robustní a minuaturní absolutní rotační snímače

Senzory řady Sendix F36

Jednootáčkové a víceotáčkové absolutní rotační snímače v pouzdře 36 mm, rozhraní SSI, CANopen, rozlišení až 17 bitů na jednu otáčku a 24 bitů na počet otáček, odolné vůči magnetickému poli, bezpečné uložení ložisek Safety Lock, oceněná řada "Winner Golden Mousetrap Award 2009" a "MessTec & Sensor Masters Awards 2010"
Miniaturní
 Precizní
 Univerzální
Sendix F36 Golden Mousetrap 2009

 Optimální řešení - velká dutá hřídel v 58 mm pouzdře

Inkrementální rotační senzory 5821

Nová řada inkrementálních rotačních senzorů průměru pouzdra 58 mm s dutou hřídelí až 28 mm, rozlišení až 5000 ppr., rozsah prac.teplot -20°C ... +85°C
Vysoká kvalita
 Příznivá cena
 Made in Germany

Magnetické inkrementální rotační snímače
Miniaturní rotační senzory řady 2430 / 2440

bezkontaktní magnetické snímání, průměr příruby a těla rotačního senzoru pouze 24 mm, vysoká životnost, 
bezpečné uložení ložisek Safety Lock, rozlišení až 256 pulzů na otáčku, výstup RS422, rozsah prac.teplot -20°C ... +85°C
Příznivá cena
Precizní provedení
Made in Germany